top of page

VAIKŲ
FOTOGRAFIJA

Vaiko fotosesija yra geriausia dovana Jums ir Jūsų vaikui!

Vaikų fotosesija 01.jpg

Vaikai sparčiai auga. Nepastebėsite, kaip greitai ką tik gimęs kūdikis žengs pirmuosius žingsnius, eis į darželį, pirmąją klasę.

Žaismingos Jūsų vaikų nuotraukos Jus džiugins ilgai, netgi tada, kai vaikai jau užaugs.

 

Vaikų fotosesija – tai žaismingas ir linksmas procesas, profesionaliai pagautos vaikų išraiškos ir emocijos. Labai svarbu išsaugoti unikalias vaikų augimo akimirkas! 

 

Tegul fotografas taps Jūsų šeimos nariu, kuris fotoaparatu įamžins šiuos malonius ir nepamirštamus momentus. Tai ir pirmasis žvilgsnis į pasaulį, pirmasis dantukas, pirmieji žingsniai - visa tai išliks Jūsų nuotraukų albume.

Mano pagrindinis tikslas - užfiksuoti nerūpestingą vaiko išvaizdą ir emocijas. Fotografas taip pat yra ir psichologas, nes darbas su vaikais yra gana sudėtingas, bet tuo pat metu labai įdomus.

 

Vaikai labai mobilūs, nuotaika sparčiai keičiasi, todėl per trumpą laiką reikia pagauti kuo natūralesnę ir emocingesnę akimirką.

 

Geriausios nuotraukos bus tada, jei fotografas supras vidinį vaiko pasaulį. Pasaulį matys per vaiko akis ir net kartu džiaugsis su jais.

Dažnai vaikus sunku prikalbinti fotografuotis, ypač kai liepi stovėti ir šypsotis. Todėl savo praktikoje naudoju žaidimo tipo fotosesiją, kai susidraugauji su vaiku, tampi jo draugu, jis tavimi pasitiki - žiūrėk, jau ir nusišypso tau, jau ir pozuoti sugalvoja, jau  ir emocijos tampa nebe dirbtinos, bet natūralios.

 

Vaiko fotosesija gali vykti gamtoje, Jūsų namuose ar kitoje sutartoje vietoje.

VAIKŲ FOTOGRAFIJA
bottom of page