top of page

APIE MANE IR
FOTOGRAFIJĄ

Apie mane, fotografiją ir pasaulį į kurį žvelgiu pro objektyvą.

Sveiki, esu Audronė Ratnikienė, fotografijos puslapiuose mano darbus galima rasti Elanos slapyvardžiu. 

 

Fotografija man - menas, kurio negalima išreikšti žodžiais. Ir tai ne tik vaizdai, tai mintys, jausmai ir dar daugiau. Tai netgi tam tikra tapybos rūšis, būdas pavaizduoti pasaulį taip, kaip norisi. Suteikti aplinkai savitą prasmę, sielą ir savitą stilių.

Fotografas apgalvoja kiekvieną žingsnį - nuo idėjos gimimo iki retušavimo. Taip gimsta išliekamąją vertę turinčios nuotraukos.

Jeigu man reikėtų apibūdinti savo nuotraukas, pasakyčiau - jos gyvos, jos turi jausmus, mintis...

 

Jos nuoširdžios ir tikros. Tikros todėl, kad man patinka ne tik užfiksuoti Jūsų atvaizdą, bet ir atverti giliausius išgyvenimus ar jausmus. Tai lyg sustabdyti filmo kadrai. 

Audronė Ratnikienė
Audronė Ratnikienė

Vienas mėgstamiausių žanrų man yra portretinė fotografija. Patinka atskleisti asmenybės unikalumą ir galbūt atskleisti žmogų kitame amplua, nei jis pats save mato. Beprotiškai myliu nespalvotas nuotraukas.

Fotografija - tai mano gyvenimo dalis. Pomėgis, poilsis ir darbas. Atgaiva mintims. Pasaulio ir savęs pažinimas iš naujo, ir jo atvaizdavimas fotografijoje.

Tikiuosi Jums patinka tai ką matote, ir sudomino pažvelgti į mane ir mano darbus.

 

Jei norite užsakyti mano profesionalias fotografavimo paslaugas Vilniuje ir kitose Lietuvos vietose, ar turite klausimų - susisiekite su manimi elektroniniu paštu ar telefonu.

 

Rašydami elektroninį laišką pateikite kiek įmanoma daugiau informacijos. Norėčiau išgirsti viską apie Jūsų planus ir idėjas, ir ko iš manęs tikitės.

Mano darbai 

eFoto.lt | Elana >

Delfi.lt | „Vanille Lounge“, Vanilinė naktis >

Zmones.lt | Laimingi žmonės dalijasi 8 tvirto tarpusavio ryšio receptais >

Zmones.lt | Ironvytas dalyvavo netradiciniame sporto renginyje – lietuviškų ristynių treniruotėje >

bottom of page