top of page

AUTORINĖS TEISĖS IR INFORMACIJOS PANAUDOJIMAS

Sąvokos "informacija" apibūdinimas

Informacija – tai vaizdinė (foto, vaizdo informacija - tai nuotraukos, vaizdo įrašai), tekstinė (rašytinė informacija), garso įrašai.

Didžioji dalis šios svetainės informacijos priklauso savininkui – Audronei Ratnikienei.

 

Taip pat šioje svetainėje gali būti naudojama informacija iš kitų šaltinių, tokių kaip interneto naujienų portalai, straipsnių saugyklos, tinklaraščiai ir pan. Jeigu informacija ar jos dalis, yra paimta iš kito šaltinio ir nėra savininko nuosavybė – informacijos (straipsnio) pabaigoje pažymimas originalus tos informacijos šaltinis. Informacijos šaltinis pažymimas kaip aktyvi nuoroda, kurią paspaudus atsidaro informacijos šaltinio puslapis.

Jeigu šios svetainės straipsnis ar kita informacija yra surinkta iš kelių įvairių šaltinių, apie tai yra informuojama įrašu „Medžiaga surinkta iš įvairių informacinių šaltinių“ arba kitu panašiu tekstu.

Jeigu šioje svetainėje www.elanaphoto.lt suradote savo straipsnį arba kitokią informaciją ir nepageidaujate, kad Jums priklausanti medžiaga būtų viešinama šioje svetainėje – praneškite man ir aš ją pašalinsiu. Susisiekti su manimi galite elektroniniu paštu arba telefonu, kuriuos rasite puslapio kairėje.

Informacijos platinimas

Audronės Ratnikienės svetainės www.elenaphoto.lt informacijos platinimas:

Kopijuoti ir platinti šioje svetainėje viešinamą turinį (straipsnius, tekstus, nuorodas) galite tik nurodant tinklalapio nuorodą – www.elanaphoto.lt

 

Nuoroda turi būti veikianti (aktyvi). Jeigu mūsų tinklalapyje viešinamas straipsnis priklauso kitam informaciniam šaltiniui – reikia nurodyti ir originalų informacinį šaltinį.

Vaizdinių medžiagų (nuotraukų, vaizdo įrašų), garso įrašų kopijavimas ir platinimas be oficialaus autoriaus leidimo yra draudžiamas.

bottom of page