top of page

DOVANŲ KUPONŲ KEITIMO, GRĄŽINIMO SĄLYGOS IR TVARKA

Dovanų kuponų grąžinimas

Klientas, prieš įsigydamas DOVANŲ KUPONĄ, privalo įvertinti visas su DOVANŲ KUPONU susijusias paslaugų teikimo aplinkybes, įskaitant, bet neapsiribojant darbo laiku, lokacija ir kitomis paslaugų teikimo sąlygomis.

Pažymiu, kad pinigai už Dovanų kuponą  yra negrąžinami, išskyrus, kai klientas įsigijęs Dovanų kuponą nuotoliniu būdu ( t.y. elektroninę versiją, siųstą elektroniu paštu) atsisako sutarties (t.y. grąžina įsigytą ir nepanaudotą Dovanų kuponą) per 14 ( keturiolika) dienų nuo Dovanų kupono įsigijimo dienos, grąžinti ir atgauti sumokėtą kainą, vadovaujantis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 6.228 (10) straipsniu.

Klientui panaudojus Dovanų kuponą ir gavus Dovanų kupone nurodytas paslaugas, jis yra jokiais atvejais NEGRĄŽINAMAS. Taip pat negrąžinamas nepanaudotas Dovanų kuponas, kuris buvo išsiųstas paštu/paštomatu.

Jei  paslauga yra atšaukiama dėl fotografo paslaugų teikimo ar kitaip informavus klientą apie tai, kad jo teikiamos paslaugos nebus teikiamos, ar pasikeitė jų teikimo data, vieta ar kiti esminiai paslaugų kriterijai, klientas turi teisę kreiptis į fotografą, dėl turimo Dovanų kupono pakeitimo į kitą pasirinktą Dovanų kuponą/paslaugą arba pateikti prašymą dėl pinigų grąžinimo.

Šiose taisyklėse numatytais išimtinais atvejais, Dovanų kuponą klientas gali grąžinti nuotoliniu būdu užpildęs prašymą naujai paslaugai/Dovanų kuponui arba užpildyti pinigų grąžinimo aktą ir atsiųsti el. paštu info@elanaphoto.lt.

Dovanų kuponų
keitimas

Dovanų kuponai keičiami nemokamai.

Šiose taisyklėse išimtinais atvejais, pinigai ne vėliau, kaip per dvi savaites nuo prašymo pateikimo dienos, grąžinami į kliento sąskaitą.

Klientas turi teisę pakeisti tik galiojančius ir nepanaudotus Dovanų kuponus.

Galiojantį Dovanų kuponą galima keisti nelimituotą kiekį kartų.

Atliekant Dovanų kupono keitimą, klientas gali keisti vieną Dovanų kuponą į vieną arba kelis Dovanų kuponus. Tuo atveju, kai vienas dovanų kuponas yra keičiamas į kitą pigesnį – Dovanų kainų skirtumas nėra grąžinamas. Kai Dovanų kuponas keičiamas į brangesnį – Klientas privalo padengti Dovanų kuponų kainų skirtumą.

Pakeitus Dovanų kuponą, jo galiojimo laikas nepasikeičia, o lieka toks pat, kaip ir prieš tai turėto Dovanų kupono.

bottom of page