top of page

KRIKŠTYNŲ
FOTOGRAFIJA

Krikštynų dienos šventė ypatingą reikšmę turi ne tik vaikui, bet ir visai šeimai. Todėl krikštynų fotografavimas yra itin populiari paslauga!

KRIKŠTYNŲ FOTOGRAFIJA

Net neabejoju, kad šią dieną norėsite prisiminti ir po daugelio metų, o bene geriausias būdas tai padaryti – pasinaudoti krikštynų fotografo paslaugomis.

Krikštynų fotografavimo paslaugas teikiu jau daugybę metų, per kuriuos teko susidurti su įvairiais iššūkiais: vaiko nuotaikų kaita, staiga pasikeitusiu oru, dangumi, grasinančiu tuoj prapliupti lietumi, kai šalia lyg tyčia nėra jokios pastogės.

Tačiau visi šie iššūkiai krikštynų fotosesijas padarė tik dar įsimintinesnes, buvo dar daugiau emocijų, kurias vos spėjau fiksuoti fotoobjektyvu. 

 

Kadangi kiekviena krikštynų diena skiriasi, stengiuosi klientams pasiūlyti jų šventei labiausiai tinkantį krikštynų dienos fotosesijos paslaugų komplektą.

 

Tikiu, kad sau tinkantį variantą atras tiek nedidelę, artimiausių žmonių rate krikštynų šventę organizuojantys tėvai, tiek tie, kurie krikštynų šventės nuotraukose nori rasti sustabdytas šventines akimirkas nuo pasiruošimo iki pobūvio pradžios. 

 

Kad ir kokią fotosesiją planuotumėte, nepamirškite, kad geros emocijos ir vaiko šypsena yra pats brangiausias ir neįkainuojamas dalykas.

 

Paverskite tai smagiu žaidimu! 

 

Linkiu Jums šypsenų ir juoko krikštynų dieną ir daug daug gražių akimirkų drauge!

KRIKŠTYNŲ FOTOGRAFIJA
bottom of page