top of page

VESTUVIŲ
FOTOGRAFIJA

Vestuvių fotografija - stiprią emocinę vertę turinti klasika.

VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Iš visų dalykų, kuriems išleisite pinigus savo vestuvių dieną, Jūsų nuotraukos yra vienas ir vienintelis dalykas, kurio vertė laikui bėgant tik didės.

 

Kai Jūs ir Jūsų partneris sensite kartu, nuotraukos, kurias laikysite rankose, taps vis brangesnės, o vertė taps neįkainojama. ​

 

Jūs būsite dėkingi, kad investavote į fotografą, galintį užfiksuoti ir įrašyti visus tuos prisiminimus Jums.

VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Tik Jūs galite nuspręsti, kam patikėti savo vestuvių fotografavimą: profesionaliam fotografui ar vienam iš svečių, turinčių fotoaparatą? Šis sprendimas gali nulemti ne tik Jūsų nuotaiką vestuvių dieną, bet ir Jūsų įspūdžius, kurie išliks daugelį metų. 

 

Jeigu Jūs apsilankėte šioje svetainėje, tikiu Jus domina profesionalus vestuvių fotografas.

 

Labai gerai žinau, kokia svarbi nuotraukų kokybė jaunavedžiams – juk vestuvių iš naujo neorganizuosi, o Jūsų prisiminimai ir nuotraukos liks visam gyvenimui.

Visos poros yra savitos, visada skirtingos: ramios, elegantiškos ar net ekspresyvios, norinčios išsiveržti iš savo vestuvinių rūbų. Vienos nori mylėti tyliai, kitos nori visa gerklę rėkti - Aš Tave Myliu! Todėl ir fotosesija visada derinama individualiai.

 

Visada siekiu užfiksuoti švelniausią prisilietimą, mieliausią žvilgsnį vienas kitam. Niekada pora nestatoma į griežtus rėmus.

 

Neturiu šablonų, kaip kadras prie tilto, kadras prie medžio. Visi svarbiausi dalykai visada bus užfiksuoti ir niekada nebus prašoma pakartoti!

VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA

Vestuvių fotosesijos metu leidžiu jaunavedžiams atsipalaiduoti, mėgautis vienas kitu.

Kaip vestuvių fotografas dirbu ne jaunavedžiams, o kartu su jais, drauge smagiai leidžiant laiką ir kuriant stebuklą!   

 

Ryšys tarp fotografo ir kliento labai svarbus, siekiant sukurti estetiškus, intymius ir prasmingus prisiminimus.

Daug dėmesio skiriu bendravimui, susipažinimui, planavimui, todėl lemtingą dieną atsidūrę prieš foto objektyvą jaunavedžiai gali nuoširdžiai džiaugtis, dalintis laime, elgtis natūraliai.

 

Svajonių fotosesija – ne tik puikios nuotraukos, bet ir smagus bei malonus procesas. 

 

Tarsi lengvas pasivaikščiojimas debesimis pralėks šventinės fotosesijos akimirkos, o aš dovanosiu Jums galimybę puikiomis nuotraukomis džiaugtis ilgai ir laimingai!

Kaip aš dirbu?

JŪSŲ IDĖJOS + MANO IDĖJOS IR PATARIMAI + NUOŠIRDUS BENDRAVIMAS = NUOSTABIOS NUOTRAUKOS!

Sudaromi individualūs vestuvių fotografavimo paketai - pagal Jūsų pageidavimus. Susisiekite su manimi ir pateiksiu ypatingą pasiūlymą.

 

Kiekvienas paketas apima tai, kas reikalinga, kad vestuvių fotografas atrastų „bendrą kalbą“ su jaunaisiais ir galėtų kuo tiksliau išpildyti jų lūkesčius.

 

Nuotraukų stilius, fotosesijos idėjos, nuotaiką pabrėžiantys akcentai – aptarsime viską, kad svarbiausią dieną galėtumėte mėgautis ir džiaugtis prieš fotoaparato objektyvą.

Jei turite ypatingų pageidavimų – nebijokite sakyti, dirbu lanksčiai ir prisiderinu prie visų poreikių, net jei reikėtų pakilti į dangų ar dirbti iki paryčių!

VESTUVIŲ FOTOGRAFIJA
bottom of page